Tremin zwrotu

Możesz dokonać zwrotu bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. Zgodnie z ustawą o sprzedaży internetowej prawo do zwrotu mają konsumenci i przedsiębiorcy, który zawarli umowę sprzedaży nie mającą charakteru zawodowego.

Aby dokonać zwrotu należy

  • Starannie zapakować zwracany produkt wraz z paragonem
  • Wydrukować i uzupełnić formularz zwrotu (pobierz formularz zwrotu)
  • Odesłać produkt wraz z formularzem i paragonem na adres:
    BORDOVO
    Ul. Bór 66J
    42-202 Częstochowa

Nie odbieramy paczek nadanych za pobraniem, znajdujących się w punktach odbioru, paczkomatach.

Zwrot musi być odesłany w takim stanie w jakim go otrzymałaś. Nie może nosić śladów użytkowania, być zniszczony czy brudny. Zwrot musi być kompletny – np. jeśli do sukienki dołączony był pasek to musi on być zwrócony wraz z sukienką. Powinien posiadać metki i oryginalne opakowanie. Zgodnie z art. 34 ust. 4 Ustawy o prawach konsumenta, konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczność do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Koszt zwrotu

Koszt zwrotu ponosi Kupujący.

Sposób odesłania zwrotu

Produkt możesz odesłać na nasz adres dowolnie min. za pośrednictwem Poczty Polskiej wybierając najtańszą formę przesyłki rejestrowanej lub dowolnej firmy kurierskiej.

Możesz skorzystać z metody dostępnej na stronie www.wygodnezwroty.pl aby w łatwy sposób zwrócić produkt.

Realizacja zwrotu

Dokonane przez Ciebie płatności w tym koszty dostarczenia towaru zwrócimy w terminie 14 dni od dnia dostarczenia do nas towaru wraz z wypełnionym i podpisanym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy (formularz zwrotu). Zwrócimy Ci koszty dostawy, z wyjątkiem wybranego przez Ciebie sposobu dostawy towaru inny niż najtańszy. Jesteśmy uprawnieni do wstrzymania się ze zwrotem płatności do chwili otrzymania produktu z powrotem.

Zwrot płatności odbędzie się na numer konta z którego odbyła się płatność,

W przypadku wyboru płatności za pobraniem lub przelewem tradycyjnym należy podać w formularzu zwrotu numer konta bankowego, na który ma zostać zwrócona płatność.

Wymiana

Aby wymienić produkt prosimy o zwrot i zakup innego produktu.

[BANER-WZ]