Czerwień Twojej Wyjątkowości: Płaszcz Lateksowy Za Kolano z Pazurem Indywidualności - tył Czerwień Twojej Wyjątkowości: Płaszcz Lateksowy Za Kolano z Pazurem Indywidualności - przód Czerwień Twojej Wyjątkowości: Płaszcz Lateksowy Za Kolano z Pazurem Indywidualności - bok Czerwień Twojej Wyjątkowości: Płaszcz Lateksowy Za Kolano z Pazurem Indywidualności - lewo Czerwień Twojej Wyjątkowości: Płaszcz Lateksowy Za Kolano z Pazurem Indywidualności - prawo
Czerwień Twojej Wyjątkowości: Płaszcz Lateksowy Za Kolano z Pazurem Indywidualności - góra Czerwień Twojej Wyjątkowości: Płaszcz Lateksowy Za Kolano z Pazurem Indywidualności - dół Czerwień Twojej Wyjątkowości: Płaszcz Lateksowy Za Kolano z Pazurem Indywidualności - detal Czerwień Twojej Wyjątkowości: Płaszcz Lateksowy Za Kolano z Pazurem Indywidualności - tył Czerwień Twojej Wyjątkowości: Płaszcz Lateksowy Za Kolano z Pazurem Indywidualności - przód

Czerwień Twojej Wyjątkowości: Płaszcz Lateksowy Za Kolano z Pazurem Indywidualności

299,00 zł
Rozmiar
Ilość
Wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych

Wysyłamy w ciągu 48 godzin

Darmowa dostawa od 200 zł

30 dni na zwrot

Uszyto w Polsce

Masz pytania? Zadzwoń, pomożemy

Opis

Wprowadzamy do Twojej garderoby płaszcz lateksowy, który nie tylko okryje Cię elegancją, ale również wyrazi Twoją wyjątkowość w intensywnej czerwonej odsłonie. To nie jest tylko ubranie – to manifest Twojej pasji i indywidualnego stylu.

Co czyni nasz czerwony płaszcz tak osobistym?

Barwa Twojej Indywidualności: Intensywna czerwień tego płaszcza to nie tylko kolor. To ekspresja Twojej wyjątkowości i pasji. W tym płaszczu nie tylko się ubierasz, ale również wyrażasz swoją autentyczną esencję.

Szyk Za Kolano z Odrobiną Rewolucji: Długość za kolano podkreśla klasyczny szyk, jednak poszerzany ku dołowi fason wplata subtelny akcent nowoczesności, doskonale współgrając z Twoją indywidualnością.

Wysoki Kołnierz, Jak Twój Charakter: Wysoki kołnierz dodaje płaszczowi nie tylko elegancji, ale także pazurem charakteru. To jakby Twoja osobowość weszła w dialog z modą, wyznaczając własne zasady.

Rękawy, które Mówią Mniej, Ale Robią Więcej: Proste rękawy to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również minimalistyczna forma, która pozwala skupić się na intensywności czerwieni lateksu, emanującej Twoim niepowtarzalnym blaskiem.

Regulacja Talii, Bo Ty Masz Ostatnie Słowo: Delikatny ściągacz na wysokości talii to Twoja przestrzeń do dostosowania płaszcza do własnych upodobań, ponieważ to Ty nadajesz ton swojej modowej narracji.

Zapięcie na Napy, Bo Twoje Życie, Twoje Zasady: Zapięcie na napy to nie tylko element praktyczny, ale również manifestacja Twojego osobistego podejścia do życia – zdecydowanego, nowoczesnego, niebanalnego.

Cechy Produktu:

 • Materiał: Lateks
 • Długość: Za Kolano
 • Rękawy: Proste
 • Fason: Poszerzany ku dołowi
 • Kołnierz: Wysoki
 • Regulacja Talii: Ściągacz
 • Zapięcie: Napy
 • Kolor: Intensywna Czerwień
 • Styl: Twoja Pasja w Lateksie

Dodaj ten płaszcz lateksowy za kolano do swojej kolekcji, aby wyrazić nie tylko styl, ale także całą esencję Twojej osobowości. To ubranie, które stworzone jest dla Ciebie, byś mogła śmiało być sobą.

Modelka ma 172 cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36 / S/M

Skład: 100% poliester

Sposób konserwacji:

 • Pierwsz w temperaturze do max. 30 stopni w łagodnym programie, np. pranie ręczne
 • Produkty należy prać z podobnymi kolorami: tj. np. białe z białymi, czerwone z czerwonymi, czarne z czarnymi itd. Istnieje ryzyko zafarbowania
 • Nie susz w suszarce bębnowej
 • Prasuj w temperaturze max. 110 stopni bez pary na lewej stronie
 • Nie wybielaj
 • Nie czyść chemicznie

Jeśli spodobał Ci się produkt Czerwień Twojej Wyjątkowości: Płaszcz Lateksowy Za Kolano z Pazurem Indywidualności sprawdź także

Ostatnio przeglądane